Mobil Web Site

Günlük hayatta mobil internet kullanım oranı %60 lara kadar dayanmaktadır. Biliyoruz ki sitenizi sadece sabit cihazlardan ulaşılabilecek bir sisteme hapsetmek istemezsiniz. İşte bu durumda web sitenizin Seo Uyumlu mobil versiyonu veya mobil uyumlu olarak responsive yazılmış olması gerekmektedir.

Mobil uyumlu Web sitenizi oluştururken ,tasarımını herhangi bir program ile materyallerine ayrılmış veya ayrılmamış olarak teslim ederseniz tasarıma sadık kalarak websitenizi en cezp edici ve kullanışlı halde teslim ediyoruz.

 Kağıt üzerinde çizilmiş veya aklınızda var olan bir fikri bizimle paylaşır ve o doğrultuda bir işe  sahip olmak isterseniz, dilediğiniz tarzda deneyimlerimiz ve tasarım gözümüzle size uygun web sitenizi üretiriz.

Baz olarak ürettiğimiz web siteyi içerik yönetim paneli, mobil uyumluluk, site içi seo kurallarına uyarak yazarız.

Dilerseniz mobil web siteyi özel ve/veya içerik yönetim sistemi olmadan da teslim edebiliriz.

Websitecim olarak ; ürettiğimiz web sitelerden hiç bir şekilde yıllık ödeme talep etmeyiz.

Sınırsız süreli teslim edilmiş son halinde zorunlu güncellemeleri ücretsiz yine sınırsız süreli teslim edilmiş son haline entegreler, ilave özellikleri ücretli olarak yapar, tasarlar, yazarız.

Bizim için, teslimde ve sonrasında aslolan işin hakkı ve fayda sağlamasıdır. Tüm çalışmalarımızı bu değerler doğrultusunda planlar ve teslim ederiz. 


İŞİMİZ GÜCÜNÜZ OLSUN!