Web Site

Web Site işini önemseyinki, hedef kitlede web sitenizi önemsesin!

Neredeyse websitelerin firma tüzel ya da gerçek kişiler için imza ve imaj olarak görüldüğü şu dönemlerde , sizlere isim ve sektörünüze yakışır, sizi ve sektörünüzü daha iyi anlatabileceğiniz ve farklılıklarınızı ortaya koyabileceğiniz web kimliğinize kavuşturuyoruz. 

Tasarımını herhangi bir program ile materyallerine ayrılmış veya ayrılmamış olarak teslim etmeniz halinde tasarıma sadık kalarak websitenizi en cezp edici ve kullanışlı halde teslim ediyoruz.

 Kağıt üzerinde çizilmiş veya aklınızda var olan bir fikri bizimle paylaşır ve o doğrultuda bir işe  sahip olmak isterseniz, dilediğiniz tarzda deneyimlerimiz ve tasarım gözümüzle size uygun web sitenizi üretiriz.

Baz olarak ürettiğimiz web siteyi içerik yönetim paneli, mobil uyumluluk, site içi seo kurallarına uyarak yazarız.

Dilerseniz mobil web siteyi özel ve/veya içerik yönetim sistemi olmadan da teslim edebiliriz.

Websitecim olarak ; ürettiğimiz web sitelerden hiç bir şekilde yıllık ödeme talep etmeyiz.

Sınırsız süreli teslim edilmiş son halinde zorunlu güncellemeleri ücretsiz yine sınırsız süreli teslim edilmiş son haline entegreler, ilave özellikleri ücretli olarak yapar, tasarlar, yazarız.

Bizim için, teslimde ve sonrasında aslolan işin hakkı ve fayda sağlamasıdır.Tüm çalışmalarımızı bu değerler doğrultusunda planlar ve teslim ederiz. 


İŞİMİZ GÜCÜNÜZ OLSUN!